Franciscus Norbertus Josephus Hosselet, 18911965 (aged 73 years)

Name
Franciscus Norbertus Josephus /Hosselet/
Given names
Franciscus Norbertus Josephus
Nickname
Frans
Surname
Hosselet
Birth July 2, 1891 22 23
Address: Wijk B, nr 111
Occupation
Koopman in kantoor- en schrijfbehoeften

Birth of a brotherFerdinandus Godefridus Julius Marie Hosselet
July 23, 1892 (aged 1 year)
Address: Wjk B, nr 111
Birth of a sisterJohanna Leonarda Louisa Maria Hosselet
July 22, 1893 (aged 2 years)
Address: Wijk B, nr 111
Birth of a sisterRosalia Wilhelmina Hosselet
August 31, 1896 (aged 5 years)
Address: Wijk A, nr 243
Death of a sisterRosalia Wilhelmina Hosselet
May 5, 1905 (aged 13 years)
Address: Wonend te Antwerpen, overleden te Gheel, tweede wijk. Ten woonhuize van Maria Theresia Janssens
Death of a fatherFerdinandus Guilielmus Petrus Maria Hosselet
March 22, 1909 (aged 17 years)
Death of a paternal grandmotherJohanna Henrica Aertnijs
April 11, 1914 (aged 22 years)
Property
Faillisement afhandeling
April 25, 1930 (aged 38 years)
Address: Admiraal de Ruyterweg 381
Occupation
Koopman (in en uitvoer)
1939 (aged 47 years)

Note: Oefent zijn beroep niet in België uit
Residence between October 20, 1939 and November 24, 1939 (aged 48 years)
Address: Oude Koornmarkt 73
Residence November 24, 1939 (aged 48 years)
Address: Rochusstraat 61 (inwonend bij zijn moeder)
Occupation
Vertegenwoordiger (zaadhandel)
1940 (aged 48 years)

Residence after 1949 (aged 57 years)
Address: 1950 Boterlaanbaan 22 1951 Herentalse baan 279 1963 Herentalse baan 436 1964 van den Hauteslei 29 1965 Herentalse baan 253
Occupation
(bureel) bediende
after August 30, 1950 (aged 59 years)

Employer: N.V: Coda. confiserie (suikerwerken)
Death of a motherJulia Maria Ludwina de Meijer
June 27, 1954 (aged 62 years)
Address: Te Breda overleden, maar wonende te Klundert
Occupation
bediende-boekhouder
after May 30, 1956 (aged 64 years)

Employer: Benelux Import-Export
Occupation
Gepensioneerd
July 2, 1959 (aged 68 years)

Death January 12, 1965 (aged 73 years)
Address: Herentalsebaan 253
Family with parents
father
18691909
Birth: March 30, 1869 38 40Roosendaal
Death: March 22, 1909Antwerpen
mother
Julia Maria Ludwina de Meijer Pasfoto 1946
18671954
Birth: September 29, 1867 27 29Hulst
Death: June 27, 1954Breda
himself
18911965
Birth: July 2, 1891 22 23Roosendaal
Death: January 12, 1965Deurne
13 months
younger brother
1 year
younger sister
sister
Private
younger sister
18961905
Birth: August 31, 1896 27 28Roosendaal
Death: May 5, 1905Geel
brother
Private
brother
Private
Family with Alida Petronella Maria Cornelia Hillebrand
himself
18911965
Birth: July 2, 1891 22 23Roosendaal
Death: January 12, 1965Deurne
ex-wife
son
Private
son
Private
daughter
Private
daughter
Private
son
Private
Occupation

Oefent zijn beroep niet in België uit

Note

In vreemdelingen dossier Antwerpen 103877 een verwijzing naar nr 264796 Antwerpen. Helaas nog niet online beschikbaar in zoekakten en felixarchief (feb 2017)