Anthonie Jacobus de Munter, 1890

Name
Anthonie Jacobus /de Munter/
Given names
Anthonie Jacobus
Nickname
Toon
Surname prefix
de
Surname
Munter
Birth
Address: 1 aan de Vischbrug
Birth of a brother
Death of a paternal grandfather
Address: Dordrecht, Huis 14 aan de Steenstraat.
Death of a sister
Address: 1 aan de Vischbrug
Birth of a sister
Death of a sister
Birth of a brother
Birth of a brother
Death of a father
Address: Het huis 1 aan de vischbrug
Marriage of a brother
Death of a brother
Cause: Longziekte (volgens de overlevering)
Address: 14 aan de Steenstraat
Marriage
Death of a sister
Marriage of a brother
Marriage of a brother
Family with parents
father
18551901
Birth: November 5, 1855 36 37 Dordrecht
Death: March 14, 1901Dordrecht
mother
Marriage MarriageNovember 7, 1883Dordrecht, Dordrecht, Zuid-Holland, Nederland
9 months
elder brother
18841911
Birth: August 1, 1884 28 23 Dordrecht
Death: November 26, 1911Dordrecht
16 months
elder sister
18851894
Birth: November 21, 1885 30 24 Dordrecht
Death: June 19, 1894Dordrecht
20 months
elder sister
18871917
Birth: July 22, 1887 31 26 Dordrecht
Death: January 15, 1917Dordrecht
23 months
elder brother
13 months
himself
2 years
younger brother
4 years
younger brother
-16 months
younger sister
18941895
Birth: November 24, 1894 39 33 Dordrecht
Death: March 5, 1895Dordrecht
4 years
younger brother
Family with Adriana Langeweg
himself
wife
Marriage MarriageJuly 23, 1914Dordrecht, Dordrecht, Zuid-Holland, Nederland
Note

Volgens overlevering: Oom toon was getrouwd met tante Jaantje, ze hadden een zoon Koen, tante Jaantje heeft 25 jaar niet kunnen lopen daar zij Rheumatik had, de laatste jaren heeft ze alleen in bed doorgebracht, en moest van haar man elke dag van boven naar beneden gedragen worden, daar ze elke dag verpleegd werd door de buurvrouw