Gijsbertus Wilhelmus Josephus Plijnaar, 18881965 (aged 76 years)

Plijnaar, Gijsbertus Wilhelmus Josephus(1888) 1950
Name
Gijsbertus Wilhelmus Josephus /Plijnaar/
Given names
Gijsbertus Wilhelmus Josephus
Surname
Plijnaar
Nickname
Jack
Birth March 16, 1888 34 36
Birth of a sisterCornelia Theodora Johanna Plijnaar
May 8, 1889 (aged 1 year)
Birth of a brotherWilhelmus Johannes Plijnaar
June 22, 1890 (aged 2 years)
Death of a maternal grandmotherMargrieta Hofman
July 13, 1903 (aged 15 years)
Marriage of a siblingPetrus Josephus PlijnaarDriesanne Cornelia GoudswaardView this family
October 2, 1912 (aged 24 years)
Date of entry in original source: October 2, 1910
Civil marriageJeltje KraaijerView this family
March 12, 1913 (aged 24 years)
Occupation
Marinier 2e klasse
1913 (aged 24 years)
Date of entry in original source: March 12, 1913
ResidenceJeltje KraaijerView this family
1913 (aged 24 years)
Address: Nadorststraat 120b
Birth of a sonHubertus Josephus Plijnaar
May 6, 1913 (aged 25 years)
Death of a sonHubertus Josephus Plijnaar
June 6, 1913 (aged 25 years)
Address: Gouverneurstraat 65
Date of entry in original source: June 9, 1913
DivorceJeltje KraaijerView this family
September 24, 1915 (aged 27 years)
Date of entry in original source: September 24, 1915
Occupation
Marinier eerste klasse
1916 (aged 27 years)
Residence 1916 (aged 27 years)

Address: Helder, wachtschip 1
Marriage of a siblingWilhelmus Johannes PlijnaarNoldina Jacoba BatenburgView this family
December 14, 1917 (aged 29 years)
Occupation
Agent van Politie
1918 (aged 29 years)
Employer: Gemeente Den Haag
Death of a fatherHubertus Josephus Plijnaar
September 25, 1918 (aged 30 years)
Death of a sisterCornelia Theodora Johanna Plijnaar
November 22, 1918 (aged 30 years)
Cause: Spaanse griep (volgens Arie)
Death of a motherMargaretha van Asten
June 23, 1920 (aged 32 years)
Death of a brotherWilhelmus Johannes Plijnaar
November 3, 193304:00 (aged 45 years)
Death January 23, 1965 (aged 76 years)
Religion
R.K.

Family with parents
father
PlijnaarHubertusJosephus(1853)
18531918
Birth: March 29, 1853 33 34Amsterdam
Death: September 25, 1918Den Haag
mother
vAstenMargaretha(1851)
18511920
Birth: May 28, 1851 49 37Utrecht
Death: June 23, 1920Den Haag
Marriage
Marriage: January 31, 1883Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
12 months
elder brother
1884
Birth: January 28, 1884 30 32Den Haag
Death:
3 years
elder sister
1886
Birth: November 18, 1886 33 35Den Haag
Death:
16 months
himself
Plijnaar, Gijsbertus Wilhelmus Josephus(1888) 1950
18881965
Birth: March 16, 1888 34 36Den Haag
Death: January 23, 1965Den Haag
14 months
younger sister
18891918
Birth: May 8, 1889 36 37Den Haag
Death: November 22, 1918Apeldoorn
14 months
younger brother
Plijnaar, Wilhelmus Johannes (1890)
18901933
Birth: June 22, 1890 37 39Den Haag
Death: November 3, 1933Den Haag
Family with Jeltje Kraaijer
himself
Plijnaar, Gijsbertus Wilhelmus Josephus(1888) 1950
18881965
Birth: March 16, 1888 34 36Den Haag
Death: January 23, 1965Den Haag
ex-wife
Marriage
Marriage: March 12, 1913Rotterdam, Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland
Divorce
Divorce: September 24, 1915Rotterdam, Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland
2 months
son
19131913
Birth: May 6, 1913 25 18Hellevoetsluis
Death: June 6, 1913Hellevoetsluis
Family with Private
himself
Plijnaar, Gijsbertus Wilhelmus Josephus(1888) 1950
18881965
Birth: March 16, 1888 34 36Den Haag
Death: January 23, 1965Den Haag
wife
Private
daughter
Private
son
Private
son
Private
… … + Jeltje Kraaijer
ex-wife
step-daughter
Private
Private + Jeltje Kraaijer
partner’s partner
Private
ex-wife
Note

Bij de geboorte van Margreta. Had Jack militaire dienst. Vlak voor uitbreken eerste wereld oorlog. Kreeg geen vrij om zijn kind te bezoeken. Ging toch weg en mistte 2 appels. Daarvoor gestraft met verlaging van 2 rangs. Scheelde financieel ook wel wat.