Johannes van der Lee, 18161891 (aged 75 years)

Name
Johannes /van der Lee/
Given names
Johannes
Nickname
Jan
Surname prefix
van der
Surname
Lee
Family with Hendrikka Garritsen
himself
18161891
Birth: April 1, 1816Valkenburg
Death: July 7, 1891Oegstgeest
wife
18201902
Birth: November 29, 1820 32 25Oegstgeest
Death: May 30, 1902Oegstgeest
Marriage
Marriage: April 25, 1845Oegstgeest, Oegstgeest, Zuid-Holland, Nederland
Note

Onderstaand een waarschijnlijk eeerder overleden jongere broer.

============================================================= Doopboeken NH 1788 - 1812. Bron: doop-, trouw- en begraafregisterSoort registratie: DTB Dopen(Akte)datum: 05-10-1806Plaats: Rijnsburg Bijzonderheden:

Inventarisnummer 1215 van archiefnummer 0700 in Archieven

Dopeling Johannis van der Lee geboren 29-09-1806

Vader Nicolaas van der Lee

Moeder Guurtje Verhoef