Maria Hendrika Cornelia Venselaar, 18711954 (aged 82 years)

Name
Maria Hendrika Cornelia /Venselaar/
Given names
Maria Hendrika Cornelia
Surname
Venselaar
Nickname
Marie
Name
Maria Hendrika Cornelia /de Munter - Venselaar/
Type of name
married name
Birth
Address: Amsterdam,
Binnen Dommerstraat wijk UU nr 722
Birth of a sister
Address: huisnr 40
Birth of a brother
Death of a maternal grandfather
Birth of a brother
Birth of a brother
Birth of a sister
Death of a paternal grandfather
Address: huis nr 162
Death of a paternal grandmother
Address: Geerweg, wijk 8, nummer 138
Graduation
Type: Akte van bekwaamheid als onderwijzeres lagere school
November 14, 1889 (aged 18 years)
Occupation
Employer: Openbare lagere school te Voorhout
Restriction
Marriage of a sister
Graduation
Type: Akte van bekwaamheid voor schoolonderwijs in de Franse Taal
June 3, 1903 (aged 31 years)
Occupation
Eervol Ontslag op haar verzoek
April 1, 1904 (aged 32 years)
Employer: Lagere school te Voorhout
Address: Verzoek dateert van 14-12-1903
Occupation
Tijdelijk hulponderwijzeres
April 12, 1904 (aged 32 years)
Employer: Europeesch lager onderwijs op de school te Soemenep (Madoera)
Marriage of a brother
Civil marriage
Occupation
(tijdelijk) onderwijzeres de 3e klasse
September 13, 1905 (aged 34 years)
Employer: Aan de meisjesschool te Soerakarta
Occupation
Eervol ontslag, ziekte, maand ziekteverlof, geen verlenging contract
December 4, 1905 (aged 34 years)
Marriage of a brother
Occupation
onderwijzeres meisjes school te Soerakarta
1915 (aged 43 years)
Death of a mother
Occupation
Overplaatsing naar meisjesschool te Meester Cornelis
June 13, 1921 (aged 49 years)
Occupation
Eervol ontslag op haar verzoek
November 6, 1922 (aged 51 years)
Family residence
Address: 2e Sweelinckstraat 77
Family residence
Address: Nicolaistraat 70

(N.b.Vader Antoni is al op 26-3-1926 weer vertrokken naar Batavia)
Family residence
Address: Vertrek naar Ned.Indie. Vader was reeds (1,5 jaar) vooruitgereisd. Koenraad blijft in Nederland (Delft)
Family residence
Address: Terug uit Semarang.
L.C. van Cattenburch 107
Family residence
Address: B......... 109 (onleesbaar nog eens uitzoeken)
Family residence
Address: Adriaan Pauwstraat 37
Family residence
Address: Galileistraat 179
Death of a father
Family residence
Address: Laan van Meerdevoort 800
Death of a husband
Burial of a husband
Address: Nieuw Eykenduynen, Nieuw Eykenduynen
Kamperfoeliestraat 2 A
2563 KJ Den Haag

Graf A 1788
Death of a sister
Address: Hofwijkstraat 10
Burial of a sister
Address: RK Kerkhof St. Barabara, Binckhorstlaan
Religion: Rooms-Katholiek
Death of a sister
Death
Burial
Address: Nieuw Eykenduynen, Begraafplaats Nieuw Eykenduynen
Kamperfoeliestraat 2a
2563 KJ Den Haag

Grafnr A 1788
Family with parents
father
18431935
Birth: June 8, 1843 49 35 Grave
Death: March 22, 1935Voorburg
mother
18401919
Birth: December 29, 1840 30 27 Aarlanderveen
Death: February 12, 1919Den Haag
Civil marriage Civil marriageOctober 7, 1868Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
9 months
elder sister
18691952
Birth: June 28, 1869 26 28 Amsterdam
Death: August 27, 1952Voorburg
2 years
herself
Venselaar, Maria Hendrika Cornelia
18711954
Birth: July 5, 1871 28 30 Amsterdam
Death: May 12, 1954Den Haag
2 years
younger sister
18731953
Birth: September 29, 1873 30 32 Noordwijkerhout
Death: January 30, 1953Alkmaar
21 months
younger brother
Wilhelmus Johannes Venselaar
18751967
Birth: June 26, 1875 32 34 Noordwijkerhout
Death: May 7, 1967Amsterdam
16 months
younger brother
18761960
Birth: October 12, 1876 33 35 Noordwijkerhout
Death: July 7, 1960Amsterdam
2 years
younger brother
18781959
Birth: October 21, 1878 35 37 Noordwijkerhout
Death: November 29, 1959Voorburg
16 months
younger sister
Venselaar, Lisa (zuster Jeroen)
18801966
Birth: February 10, 1880 36 39 Noordwijkerhout
Death: April 10, 1966Alkmaar
Family with Antoni Jacobus de Munter
husband
Antonie Jacobus de Munter(1874)circa1904
18741949
Birth: July 8, 1874 55 40 Dordrecht
Death: March 5, 1949Den Haag
herself
Venselaar, Maria Hendrika Cornelia
18711954
Birth: July 5, 1871 28 30 Amsterdam
Death: May 12, 1954Den Haag
Civil marriage Civil marriageFebruary 16, 1905Sumenep, Oost-Java, Java, Indonesië
son
Private
daughter
Private
daughter
Private
son
Private
daughter
Private